Valisi Tutulmaz Topladı.

Valisi Tutulmaz  Topladı.

Zonguldak’ta 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı için Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, kolluk kuvvetleri yetkilileri, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri bir araya gelerek yeni eğitim yılını değerlendirdi.

Okul çağındaki çocukların ve gençlerin eğitim ve öğretimini güvenli bir ortamda sürdürebilmeleri amacıyla yeni eğitim öğretim yılında alınacak asayiş, trafik ve diğer genel tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.

Kolluk kuvvetleri yetkilileri, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri ve diğer ilgili birimlerin katıldığı toplantıda; Trafik, Okullar ve çevresinde alınacak tedbirler, kantin denetimi, gıda güvenliği, okul servisleri, genel denetim faaliyetleri görüşüldü.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz okul müdürlerine hitaben yaptığı konuşmada "Eğitim toplumun temelidir. En önemli göreviniz, iyi örnek olarak topluma yararlı bireyler yetiştirmektir." dedi. Tutulmaz önemli gördüğü konularda görüşlerini aktardı, bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER