Çebi Grup’tan, Ramazan Ayı Mesajı

Çebi Grup Ramazan Ayı’nın Başlaması Münasebetiyle Kutlama Mesajı Yayımladı.

Çebi Grup’tan, Ramazan Ayı Mesajı

Çebi Grup, 23 Mart 2023 Perşembe günü başlayan Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj yayınlayıp, tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.

Çebi Grup

"Manevi huzur ve mutluluğun bol olduğu mübarek üç aylardan Ramazan ayını hep birlikte kucaklamanın büyük bir sevincini hep birlikte paylaşıyoruz. Bu kutsal ayın ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Mukaddes bir ay olan bu aya ulaşmanın, yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekişmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu nice güzel günlere kavuşturmasını; yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

İbadetlerimizin ve dualarımızın büyük bir anlam kazandığı, Yüce Allah'a açılan avuçların boş çevrilmediği Ramazan ayının, ilimize, milletimize, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık ve hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. 

Gündem

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2023, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER