ENERJİSA SINIFTA KALDI!

ENERJİSA SINIFTA KALDI!

Zonguldak’ta yere kar düşmeden rüzgarlı havalarda sürekli elektrik kesintileri ile vatandaşı canından bezdiren EnerjiSA, geçtiğimiz yıl yaşattığı kabusu bu yılda sürdürdü.

Zonguldak merkez İlçe, Ereğli, Çaycuma, Devrek, Gökçebey ve Alaplı merkez ve köylerinde üç gündür etkili olan kar yağışı elektrik kesintilerini de beraberinde getirdi.

Yüksek elektrik faturaları tahsil etmekte bir an olsun gecikmeyen EnerjiSA’nın Zonguldak bölgesinde yenileme yatırım bütçesi oluşturmaması nedeniyle Zonguldaklılar mağdur ediliyor.

Kar yağışı öncesi yerel basına reklam vererek gelebilecek tepkileri en aza indirmeyi amaçlayan Enerjisa’nın Zonguldak’a yatırım yapması beklenirken, Zonguldak Milletvekillerinin umursamaz tavrı tepkilere yol açıyor.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2021, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki̇ Arik
Zeki̇ Arik - 2 yıl Önce

Enerjisa´da yolsuzluk,rüşvet ve evrakta sahtecilik var bunlar ile ilgili elimde deliller var yalansa hukuki işlem başlatsınlar..Güler SABANCI 2013 yılında yolsuzluk iddaalarını endişe ,ile izliyoruz demişti demek ki hala izliyorlar.ENERJİSA Avukatları Enerjisa´nın haklarını savunacağı yerde sahtekarların köpekliğini yapmakta

SIRADAKİ HABER