EV TAMAMEN KÜL OLDU!

EV TAMAMEN KÜL OLDU!

Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Dağlıca köyünde çıkan yangında ev tamamen yandı. Aileden bir kişi yangında yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Olay Dağlıca köyünde yaşayan Yılmaz Yavuz’a ait evde meydana geldi. İddiaya göre elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın evi kısa sürede kapladı. Ev halkının ve vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verirken, ekiplerin gelmesi beklenirken vatandaşlar kendi imkânları ile yangına müdahale etmeye çalıştı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri 1 arazöz 1 su tankeri ile yaptıkları müdahale ile yangını kontrol altına aldı. Yangında ev tamamen yandı. Yangın sırasında müdahale etmek isteyen bir ev sakini ayağından yaralandı. Yaralı olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından devlet hastanesine kaldırıldı.

 KIŞ ORTASINDA EVSİZ KALDILAR… YARDIM BEKLİYORLAR!..

 Diğer yandan evleri tamamen yanan 4 kişilik Yavuz ailesi evsiz kaldı. Kızılay Ereğli Şube Başkanı Kürşat Yağız’ın köy muhtarı Mehmet Başaran ile irtibata geçtiği ve 10 Mart Perşembe günü yardım için köye gidecekleri öğrenildi. Evsiz kalan aileye yardım etmek isteyen hayırseverlerin köy muhtarı ile irtibata geçebilecekleri ifade edildi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48