Mehmet Çebi Yola Çıktı

Zonguldaklı Milli judocu Mehmet Çebi, Abu Dhabi Birleşik Arap Emirlikleri’nde yapılacak olan Veteranlar Dünya Judo Şampiyonası için yola çıktı.

Mehmet Çebi Yola Çıktı

Zonguldaklı Milli judocu mehmet çebi, 31 Ekim-03 Kasım 2023 tarihlerinde birleşik arap emirlikleri’nde yapılacak olan veteranlar Dünya Judo Şampiyonası’nda Ülkemizi ve Zonguldak'ımızı temsil edecek. 
Veteranlar Dünya Judo Şampiyonası için bugün Cumhuriyetimizin 100. yılında yola çıkan Zonguldaklı Milli judocu Mehmet Çebi, Veteranlar  Dünya Judo Şampiyonası’nda hedefi ise şampiyonluk.  
Bugün itibariyle Veteranlar  Dünya Judo Şampiyonası için kentten ayrıldığını sosyal medya hesabından duyuran Çebi şu ifadelere yer verdi: “31 Ekim-3Kasım 2023 tarihleri arasında Abu Dhabi'de yapılacak olan Dünya Veteran Judo Şampiyonasına katılmak üzere bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin 100. yılında yola çıkıyorum. Bana bu şansı kazandıran Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e ve silah arkadaşlarına teşekkürü bir borç biliyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”dedi
Bilindiği gibi Zonguldaklı Milli judocu Mehmet Çebi, 2017 yılında İtalya’da yapılan Dünya Veteranlar Judo Şampiyonası’nda dünya 3’üncüsü olmuştu.   

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER