Milletvekili adayı Türkmen'den ziyaretler

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Polat Türkmen, Ereğli ilçesinde Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi, Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Bölge Başkanlığı, Ereğli Ziraat Odası ile Ereğli Emekliler Derneği'ni ziyaret...

Milletvekili adayı Türkmen'den ziyaretler

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekili adayı Polat Türkmen, Ereğli ilçesinde Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi, Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Bölge Başkanlığı, Ereğli Ziraat Odası ile Ereğli Emekliler Derneği'ni ziyaret etti.

Türkmen, ziyaretlerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti'nin 16 yıldır çok önemli hizmetleri halk ile buluşturduğunu söyledi.

AK Parti'nin halkın kalbine indiğini anlatan Türkmen, "Biz geçmişte yüzde 34 ile iktidar olduk. Sağolsun milletimiz bizi hep iktidar yaptı. Bu seçimde de milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a devam diyeceğini, milletvekilliğinde de partimizin milletvekili adaylarına güçlü bir destek vereceğini düşünüyorum." diye konuştu.

Seçimlerden büyük başarıyla çıkacaklarını belirten Türkmen, şunları kaydetti:

"Hatırlarsanız geçmişte yüzde 34 alarak iktidar olduk. İsteseydik her zaman az oyla iktidar olmak için kendimizi riske atmazdık, yüzde 50 barajını getirdik. 'Ülkeyi bir yere taşımamız lazım' dedik. Kendimizi değil, ülkemizi düşündük. Artık yürütme Cumhurbaşkanında olacak, sistem değişiyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48