WHATSAPP KULLANANLAR DİKKAT! O ÖZELLİK DEĞİŞTİ

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni özelliklerini duyurdu. Yeni özellikler arasında son görülme, profil fotoğrafı ve durum güncellemesi hakkında değişiklikler bulunuyor.

WHATSAPP KULLANANLAR DİKKAT! O ÖZELLİK DEĞİŞTİ

WhatsApp, yeni güncellemesini duyurdu. Yeni güncelleme kapsamında ‘son görülme’ özelliğinde değişikliğe gidiliyor.  Gizlilik ayarlarında yeni bir düzenlemeye gitme kararı alan WhatsApp, Android ve iOS’te beta olarak bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

ÖZELLİĞİN DETAYLARI

Kara listeye eklediğiniz kişilerin son görülme saat ve tarihinizi göremeyeceği yeni düzenlemede son görülme özelliği, ‘Herkes’, ‘Kişilerim’ ve ‘Kimse’ dışında ‘Kişilerim hariç’ seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak.

Bu özellik sadece son görülme için değil aynı zamanda durum güncellemeleri, profil fotoğrafı gibi diğer detaylar için de devreye alınacak. Yine aynı şekilde son görülmedeki gibi kara listeye alınan kişiler profil fotoğrafı ve durum güncellemeleri gibi detayları göremeyecek. 

WhatsApp geçtiğimiz hafta da 1 Kasım’dan itibaren eski Android ve İOS modelleri için güncelleme çıkarmayacağını açıklamıştı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48