Batı Karadeniz'de "kar" uyarısı

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü UYARDI…

Batı Karadeniz'de "kar" uyarısı

Batı Karadenizde kuvvetli kar yağışları bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Yapılan son değerlendirmelere göre, bu gece saatlerinden itibaren Bolu ve Kastamonu ile Zonguldak, Bartın, Karabük ve Düzcenin yüksek kesimlerinde başlayacağı tahmin edilen karla karışık yağmur ve kar yağışlarının, yarın (Salı) günü yer yer kuvvetli (10-20 cm) , 1500 m üzeri rakıma sahip yerlerde yoğun (20 cm üzeri) olması bekleniyor. Başta Bolu Dağı geçidi olmak üzere kuvvetli kar yağışlarının oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır denildi. 

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü UYARDI…

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçemizde bu akşam saatlerinden itibaren başlayacak olan kötü hava koşullarına karşı vatandaşları uyardı.

Karadeniz Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kötü hava koşullarına karşı vatandaşları dikkatli olması konusunda uyardı.

Yapılan açıklamada; “Meteorolojiden yapılan uyarı gereği, İlçemizde bu akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve yer yer kuvvetli kar yağışı görülecektir. Oluşabilecek her türlü olumsuzluklarda ‘Alo 153 yada 333 1 153’ nolu telefondan veya Zabıta whatsapp ihbar hattından (0552 067 0 153) Belediyemiz Zabıta müdürlüğüne başvurabilirsiniz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48