Bombacı adliyede

Bombacı İçin Karar Verildi

Bombacı adliyede

 

Zonguldakın Ereğli ilçesinde boşanma aşamasında olduğu eşini korkutmak için aracının altına bomba süsü verilmiş düzenek yerleştiren çılgın koca emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
Kdz. Ereğli ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda Sezai Ç. boşanma aşamasında olduğu eşinin işte olduğu sırada 06 YA 7417 plakalı otomobilinin altına bomba süsü verilmiş bir düzenek yerleştirdi. Dün akşam saat 16.00 vardiyasından çıkan Yeliz Ö. otomobili ile hareket halinde iken mesai arkadaşları aracının altında bomba düzeneğini gördü. Yeliz Ö. aracını durdurup bomba düzeneğini görünce korku içerisinde hızla uzaklaşarak durum polise bildirildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alarak Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünden bomba imha uzmanı istedi. Bomba imha uzmanı yaptığı incelemenin ardından düzeneği fünye ile patlattı. Yapılan incelemede boru üzerine sarılı bant, kablo ve pillerin bomba süsü verilmiş bir düzenek olduğu anlaşıldı. Olayın ardından Yeliz Ö.nün ifadesi doğrultusunda boşanma aşamasında olduğu Sezai Ö. polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Sezai Ö.nin eşini korkutup boşanmaktan vazgeçirmek için böyle bir şey yaptığını söylediği öğrenildi. Yeliz Ö. ise boşanmak istediği eşinden şikayetçi olarak daha önce kendisine yönelik başka olaylarda gerçekleştirdiğini belirterek şikayetçi oldu.
Sezai Ö. emniyette alınan ifadesinin ardından savcılığa sevk edildi. Çılgın kocanın savcılıktaki sorgusu devam ediyor.basın mensuplarının Neden eşinizin aracına bomba düzeneği koydunuz sorusunu yanıtsız bıraktı.

Çılgın koca, sevk edildiği mahkeme tarafından ‘adam öldürmeye teşebbüs suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

haber

haber

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48