ÇINAR: BİZ BİR TAKIMIZ, HEP BİRLİKTE OLURSAK GÜÇLÜ OLURUZ

VALİ ÇINAR’DAN EREĞLİ BELEDİYESİNE ZİYARET

ÇINAR: BİZ BİR TAKIMIZ, HEP BİRLİKTE OLURSAK GÜÇLÜ OLURUZ

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Kdz.Ereğli Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Vali Çınar’a ziyareti için teşekkür ederken,

Vali Çınar’da “Biz bir takımız, hep birlikte olursak güçlü oluruz” dedi.
Zonguldak’taki görevine başlayan Vali Ahmet Çınar, Kdz.Ereğli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Vali Çınar, Kdz.Ereğli Belediyesini de ziyaret ederek Başkan Hüseyin Uysal ile görüştü.
Vali Ahmet Çınar ve Kaymakam Nazım Madenoğlu’nu belediye binası girişinde Başkan Hüseyin Uysal, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri resmi törenle karşıladı. Başkanlık makamına geçen Vali Çınar burada bir süre Başkan Hüseyin Uysal ile görüştü.
UYSAL: GÜZEL HİZMETLER YANSIYACAK
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Vali Çınar’a ziyareti nedeniyle Kdz.Ereğli halkı adına teşekkür ederek; “Sayın Valimizin Belediyemizi ziyaret etmesinden dolayı son derece mutluyum. Kendisini Zonguldak’ta ziyaret etmiştim. Biz önümüzdeki aylar, yıllarda Sayın Valimizin öneri, tavsiyeleri ve talimatları doğrultusunda Sayın Kaymamakımızla da beraber ilçemize çok güzel hizmetlerin yansıyacağına inancım tamdır. Sayın Valimizin daha önceki görev yaptığı yerlerdeki başarılarını hepimiz biliyoruz” dedi.
ÇINAR: BİR TAKIM RUHUYLA ÇALIŞACAĞIZ
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’da, ‘bir takım ruhu içerisinde çalışacağız” diyerek; “Sayın başkanımızı ziyaret etmek, makamını görmekten dolayı mutluyuz. Onun sıcak yüzünü daha önceden de görmüştük, bugünde o sıcaklıkla karşılandık, bir sıcak çayını içmeye geldik. Biz bir takımız, hep birlikte olursak güçlü oluruz. Çok fikir, çok akıl bizi daha doğru işlere yönlendirir. İstişarelerle bir takım ruhuyla çalışacağız” dedi.
Başkan Uysal, daha sonra Vali Çınar’a ziyareti anısına bir resim tablosu ve Kdz.Ereğli’ye özgü çeşitlihediyeler arz etti.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48