Gürsoy Arslangörür son yolculuğuna Dualarla uğurlandı

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Personeli Kubilay Arslangörür’ün Babası ve Önceki Dönem Ereğli Belediye Meclisi Üyelerinden Gürsoy Arslangörür son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Gürsoy Arslangörür son yolculuğuna Dualarla uğurlandı

Hayatını kaybeden Gürsoy Arslangörür için ilk tören Ereğli Belediyesinde yapıldı. Törende konuşan Ereğli Belediyesi Önceki Dönem belediye başkanı Halil Posbıyık, Arslangörürün Ereğli için büyük kayıp olduğunu ve onu her zaman herkese kullandığı CANIM kelimesi ile hatırlayacaklarını kaydetti.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise konuşmasında “Göreve başladığım günlerden itibaren kendisini tanıyordum. Son derece alçak gönüllüydü. İnanılmazdı. Yani bir insanı tarif etmek gerekiyorsa, o insan için alçak gönüllü diyebiliyorsak bu onun büyük bir ansan olduğunu gösterir. Onunla görüştüğüm zamanlarda nezaketini, kibarlığını ve alçak gönüllülüğünü her zaman hissettim. Kalptendi, sözleri netti. Seviyorsa, sevdiğini her zaman söyleyen bir insandı. Ereğli’mize de güzel hizmetlere imza atmıştı. Ben O’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum.”

29 Eylül Cuma günü Balıkesirde tatil yaptığı sırada uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda eden Arslangörür, Hatip Camiinde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Karadeniz Ereğli Belediyesi ve Hatip Camii önünde düzenlenen törene, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal,Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ak Parti Önceki Dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan, Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı M.Fatih Çakır ve Yönetim Kurul Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Ş.Sertan Ocakcı ve Yönetim Kurul Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Yönetim Kurul Üyeleri, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Meclis Üyeleri Hasan Pınarcık, Fevzi Ekşi, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, Karadeniz Ereğli TSO Yöneyim Kurul Üyesi Sertan Yalçın, Erol Çivici, Genel Sekreter Gündüz Acar’ın yanı sıra TSO çalışanları, Önceki Dönem Belediye Başkanı ve Karadeniz Ereğli TSO Başkan Adayı Arslan Keleş, TSO Başkan Adayı Mustafa Özkan, Ak Parti Önceki Dönem Milletvekili Fazlı Erdoğan, Ak Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı M.Fatih Çakır ve Yönetim Kurul Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Ş.Sertan Ocakcı ve Yönetim Kurul Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Yönetim Kurul Üyelerinin yanı sıra çok sayıda iş adamı ve Arslangörür ailesi katıldı.

Çebi medya Group olarak merhum Arslangörüre Allahtan rahmet, dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 20:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48