KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Çorumluoğlu konuya ilişkin yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi;

“Tarifi imkansız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız  boyunca en büyük destekçimiz olan, tarifi  imkansız değerlerimizdir.

Sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz toplum hayatımızın temel direğini oluşturmaktadır. Annelerimiz yüreğinde her zaman sonsuz sevgi, sabır ve fedakârlık taşıyan, sevgileriyle hep yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır.

Sevgili Peygamberimizin, “Cennet, annelerin ayaklarının altındadır” sözü dinimizin annelerimize verdiği önemi ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok anlamlıdır.

Annelerimiz sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu,  hem de öğretmenidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla eli öpülesi başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sebahattin ozarslan
Sebahattin ozarslan - 3 yıl Önce

Elmatepe mahallesi halkimiza hayirli iftarlar hayırlı ramazanlar aza meslektaşlarına selam ve sevgiler caliskan muhtar yuksel Erkez e başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER