KDZ. EREĞLİ'DE COVID-19 DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KDZ. EREĞLİ'DE COVID-19 DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İçişleri Bakanlığının  talimatları gereği, 01 Ekim 2020 tarihinde, Covid-19 salgınıyla mücadelenin etkin bir şekilde sürdürülebilmesi amacıyla, ülkemiz genelinde 81 il ile birlikte Kdz.Ereğli’de  Gülüç Beldesinde de eş zamanlı olarak, Kaymakam  İsmail Çorumluoğlu’nun katılımıyla denetimlerin yapıldığı bildirildi.

Konuya ilişkin Karaden iz Ereği Kaymakamlığı web sayfasında yer alan haberde şu görüşlere yer verildi;

“İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereği, 01 Ekim 2020 tarihinde, Covid-19 salgınıyla mücadelenin etkin bir şekilde sürdürülebilmesi amacıyla, Ülkemiz genelinde 81 il ile birlikte İlçemiz Gülüç Beldesinde de eş zamanlı olarak, Kaymakam Sayın İsmail Çorumluoğlu katılımıyla denetimler yapılmıştır.  
Denetime Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Sayın Gökhan Mustafa Demirtaş, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Hakan Çelik, İlçe Tarım Müdür V. Sayın Doğan Kale ve yetkililer katıldı.
Periyodik olarak benzeri denetlemelerin icra edildiğini ifade eden Kaymakam Çorumluoğlu, bugün bir farkındalık olması için, “Sağlık için hepimiz için” mottosu ile bir denetleme gerçekleşeceğini, bu denetlemenin amacı ceza yazmak değil, insanları uyarmak, salgınla mücadeleyi anlatmak olduğunu ifade etti. Yapılan bu denetimler sırasında rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik faaliyetlere ağırlık verilmiş, maske dağıtılmıştır.
Daha sonra Belde Belediye Başkanı Sayın Gökhan Mustafa Demirtaş’ ı makamında ziyarette bulunan Kaymakamımız belediyece yürütülen işler hakkında bilgi aldıktan sonra ziyaret sona ermiştir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48