KELEŞ’TEN ÖRNEK ZİYARET

KELEŞ’TEN ÖRNEK ZİYARET

KELEŞ’TEN ÖRNEK ZİYARET

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, nezaket ziyaretlerinde bir ilki gerçekleştirdi.
Başkan Keleş, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan ile birlikte TSO seçimlerinde önceki dönem başkanı ve rakibi Sertan Yalçın ile Mehmet Çivici’ye 2020 yılın en önemli ziyaretini yaptı.
Ereğli’de güzel işler yapmayı çalışan Başkan Keleş, örnek teşkil edecek şekilde ziyaret turunu sürdürdü.
TSO’dan yapılan açıklamada, ziyaret hakkında şu bilgiler verildi; 
“29 Ocak 2020 Çarşamba günü   Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş Üye ziyaretlerine devam ediyor. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan ile birlikte bir dizi Üye ziyaretinde bulundular. Kdz Ereğli Alfemo Mobilya Sahibi; Bir dönem önceki Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yeni dönem Meclis Üyemiz Sertan Yalçın’a ve Bir dönem önceki Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Mehmet Çivici; Çivicioğlu Makinaya ziyaret gerçekleştirildi,
Ardından Üyelerimiz Lazer Tuning sahibi Hüseyin Kirez ve Çağrı Keskin ziyaretinden sonra Minda Dekorasyon sahibi Hüseyin Bedir ve İncircioğlu İş Elbise ve ekipmanları sahibi Şeker İncircioğlu’na ziyaret gerçekleştirildi.
Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş; Elimizden geldiği kadarıyla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını önerilerini dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir diyerek odamız mevcut gelişmeler hakkında bilgiler verdi.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48