NERİMAN POSBIYIK’TAN GÜMELİ’YE DESTEK

Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık ve beraberindekiler Gümeli’ye giderek bazı ziyaretlerde bulundu.

NERİMAN POSBIYIK’TAN GÜMELİ’YE DESTEK

 Kdz. Ereğli Belediye Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediye Meclisi CHP’li bazı meclis üyeleri ve beraberindekiler Gümeli’de bazı ziyaretlerde bulunarak, siyanürle altın aranmak istenmesine karşı oluşturulan platforma destek verdi.

GÜMELİ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Neriman Posbıyık ilk olarak Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam’ı makamında ziyaret etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Posbıyık, Gümeli İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

OKULU ZİYARET; YAPILANLAR BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Okul Müdür Vekili Serkan Şen’in öğrenci ve veliler ile yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Neriman Posbıyık, “ Bir eğitimci olarak bugün burada okulumuzda gördüğüm güzelliklerden son derece mutluyum.  Müdürümüzün kendi imkanlarıyla birlikte öğrenciler ve veliler ile birlikte okul içinde ve bahçesindeki yaptığı güzellikler beni etkiledi.” dedi.

#DİRENGÜMELİ

Neriman Posbıyık ve beraberindekiler, daha sonra doğa harikası Gümeli’de Siyanürle Altın aranmak istenmesine karşı kurulan Gümeli Çevre Platformu’nun başlattığı “Geleceğime Dokunma” “#direngümeli kampanyasına pankartlarla destek vererek “ Çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceğine dokunmayın” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39