Ödem Hayatını Karartı.

Ödem Hayatını Karartı.

Ödem Hayatını Karartı.

ZONGULDAKın Alaplı İlçesi Okçular Köyünde oturan 78 yaşındaki Ahmet Hilmi Aygün, 3 yıl önce ayaklarında başlayıp her geçen gün artan ödem nedeniyle yürüyümez hale geldi.
Eşi bir süre önce ölen ve eşinden ayrı yaşayan kızı ve torunuyla birlikte oturan Bağkur emeklisi Ahmet Hilmi Aygünın ayakları 3 yıl önce şişmeye başladı. Aygünün ayaklarındeki ödem her geçen gün arttı ve ayak bilekleriyle bacaklarına doğru yayıldı. Aygün, son 1 yıldır destek almadan tek başına yürüyemez duruma geldi. Ereğlide hastaneye başvurmasına rağmen doktorların tam olarak teşhis koyamadığını anlatan Aygün, şöyle konuştu:
Bir sene öncesine kadar biraz yürüyebiliyordum ama artık yürüyemiyorum. Burada doktorlar damar sertliği olduğunu söylediler. Ama bir çözüm de bulamadılar derdime. Ben Ankarada, İstanbulda iyi bir hastanede tedavi görmek istiyorum. Vücudumda başka ağrı falan yok. Sadece ayaklarım. Şimdi bacaklarıma yukarıya doğru da çıkıyor ödem. Artık bu dertten kurtulmak istiyorum.
Perihan Akman da babasına kendisinin baktığını söyleyerek, Babamın her şeyi ile ben ilgileniyorum. Her geçen gün durumu kötüye gidiyor. Babamın tedavi görmesi lazım. İyi bir hastaneye gitmesi gerekiyor dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2017, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48