POSBIYIK, UYSAL DÖNEMİNDEKİ HIRSIZLIKLARI ANLATTI!

POSBIYIK, UYSAL DÖNEMİNDEKİ HIRSIZLIKLARI ANLATTI!

POSBIYIK, UYSAL DÖNEMİNDEKİ HIRSIZLIKLARI ANLATTI!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık önceki dönem yapılan hırsızlıkları anlattı. Uysal’ın depolarda sayım yaptırmadığını ve 9.5 ton pirincin bile satıldığını iddia etti.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, önceki dönem belediyede yapıldığı iddia ettiği hırsızlık ile ilgili öyle sözler söyledi ki, yenilir yutulur cinsten değildi!
Posbıyık bugün yapılan belediye meclisi toplantısında, Hüseyin Uysal’ın depolarda sayım yaptırmadığını ve 9.5 ton pirincin bile çalındığını öne sürdü.
Posbıyık’ın iddiaları şöyle:
"HIRSIZLIĞIN DA RACONU VARDIR"
“Para yok, belediyeyi dibine kadar batırmışlar. Hırsızlıkların alası olmuş. 
Ben diyorum ki şerefsiz hırsızlık yapılmış, hırsızlığın da raconu vardır. 12 Tane ambar memurunu Hüseyin bey çağırmış, 'başkan yardımcılarına ve bana güvenmiyor musunuz?', 'sayım yapmayacaksınız' demiş. 
Ne yapmış 10 ton pirinç gelmiş 500 kilosu gelmiş 9,5 ton da Meydanbaşı'nda depoya alınmış. Depoya gelenler oradan satılmış. İnsaf denilen bir şey var. Gariban vatandaşların yerleri iskan sahası olmuş. Gariban vatandaşların yerlerini izaleyi şuyu ile yerlerinden kapmışlar. Bunların hiçbirini dava edemiyorum, meclisten de encümenden de geçmiş, resmileştirmişler.” (Hüseyin ORHAN)

Haber Kaynağı, Hüseyin Orhan

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER