Posbıyık ziyaretçi akınına uğradı

Posbıyık ziyaretçi akınına uğradı

Posbıyık ziyaretçi akınına uğradı

Cumhuriyet halk partisi kdz. ereğli belediye başkan adayı halil posbıyık’ın özel bürosu ziyaretçi akınına uğruyor. ziyarete gelen esnaflar, dernek başkanları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşu üyeleri, vatandaşlar “sizi ne kadar özlediğimizin farkında mısınız başkanım” sözleri ile desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

31 mart yerel seçimleri öncesinde cumhuriyet halk partisi ereğli belediyesi başkan adayı halil posbıyık’ın ofisi, isminin açıklandığı günden bu yana ziyaretçi akınına uğruyor. esnaflardan, derneklere, sivil toplum kuruluşlarının yetkililerinden vatandaşlara kadar her kesimden destek alan halil posbıyık, kendisinin aday olmasında büyük etken olan ereğli halkına ve ziyaretçilerine teşekkür etti.

taksici esnafından posbıyık’a destek

sabah saatlerinde başlayan ziyaret kapsamında halil posbıyık’ın özel ofisine gelen taksici esnafları “sizi ne kadar özlediğimizin farkında mısınız başkanım” sözleri ile desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

cumhuriyet halk partisi ereğli belediye başkan adayı halil posbıyık’ı ziyaret eden esnaflar, taksiciler derneği başkan yardımcısı hakan polat ile yöneticileri ve vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

ziyaretler sırasında konuşan cumhuriyet halk partisi ereğli belediye başkan adayı halil posbıyık “bugün buraya gelen hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. halkımızın gerek arayarak, gerek yanımıza kadar gelerek, gerekse de sosyal medya üzerinden verdiği destek bizim bugün aday olmamızda en büyük etkendir. halkımızın bize karşı özlemini biliyorum. bende bu dönemde belediye başkanı seçildiğim takdirde ereğli’mizin daha güzel noktalara gelmesi için elimden geleni yapacağım. bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48