SAHİLDEKİ SİLAHLI SALDIRININ ZANLISI ADLİYEYE ÇIKARTILDI

SAHİLDEKİ SİLAHLI SALDIRININ ZANLISI ADLİYEYE ÇIKARTILDI

Karadeniz Ereğli'de babası ve amcasını öldüren kişiyi sahilde vuran zanlı Devrim K, adliyeye çıkartıldı.

Adliye'deki sorgu ve işlemleri devam eden zanlının faili olduğu olay şöyle gelişmişti:

Karadeniz Ereğli'de 16 Ekim 2012 tarihinde meydana gelen bar cinayetinde Atakan ve Atalay kardeşleri öldüren Ersin Aydoğan, ilçe merkezinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Ersin Aydoğan’ı vuran kişinin ise 2012 yılında silahlı saldırıda hayatını kaybeden Atakan Keleş’in oğlu Devrim Keleş olduğu öğrenildi.

2012 yılında Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde meydana gelen bar cinayetinde bar sahibi Ersin Aydoğan ile Ağabeyi Hüseyin Aydoğan, Atakan ve Atalay Keleş kardeşleri vurarak öldürmüştü. 22 yıl 1 ay hapse çarptırılan ve 8 yıldır cezaevinde olan ve son af kanunu ile cezaevinden çıkan Ersin Aydoğan, sahil bandında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. İddiaya göre Atakan Keleş’in oğlu ve Atalay Keleş’in yeğeni Devrim Keleş, sahil bandında karşılaştığı Ersin Aydoğan ile tartıştığı ve Ersin Aydoğan’ı iki el ateş ederek öldürdü. Ersin Aydoğan kafasından aldığı kurşun ile olay yerinde hayatını kaybetti. Devrim Keleş ise elindeki silah ile olay yerinden uzaklaşırken, polise silahı ile birlikte teslim oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem
Cem - 9 ay Önce

Hadi buyukleri cok büyük cahillik yapmis bunlarin hepsimi cahil ya birde utanmadan alkis yapmislar nicin yaptılarsa hey gidi hey

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39