Terminal Çok Yakında Hizmete Giriyor

Terminal Çok Yakında Hizmete Giriyor

Terminal Çok Yakında Hizmete Giriyor

BAŞKAN UYSAL: SİNYALİZASYON ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK

Kdz.Ereğli Belediyesi Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınma işlemlerinde son aşamaya gelindi. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Sinyalizasyon çalışmamız bittikten sonra yeni terminale taşınacağız” dedi.

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Belen Yeni Mahalle Zonguldak yolu üzerinde yapılan  Kdz.Ereğli Atatürk Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınma işlemlerinde son aşamaya gelindi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yapım çalışmaları ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan, peron ihaleleri de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen yeni Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınmak için son adım olan sinyalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Uysal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Deniz Koca, Atilla Bulak ve Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte terminalin giriş-çıkış yolu üzerine yapılan sinyalizasyon çalışmalarını takip etti.

Yeni terminal için gün saydıklarını belirten Başkan Uysal; “Burada yaptığımız sinyalizasyon çalışmalarını da tamamladıktan sonra inşallah yeni terminalimize taşınacağız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 14:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yolu kullanan kızgın sürücü
Yolu kullanan kızgın sürücü - 5 yıl Önce

Yollu duble yol yapın önce köprülü kavşağı bitirin sonra açın neyi açarsanız .Zaten yol rezalet durumda yer yerde çukur kışın köstebek yuvası .Siz sinyalizasyon çalışmasın gidin de devrek yol ayrın da bulunan akıllı kavşağa yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48