Başbakan'dan destek istedi

Başbakan'dan destek istedi

Başbakan'dan destek istedi

Başbakan Binali Yıldırım’ı dükkanına çay davet etmesi üzerine talebi geri çevrilmeyen Nezaket An, dolar kampanyası başlattığı için tehdit edildiğini söyleyerek Başbakan’dan destek istedi. 
Kent merkezinde 39 yaşındaki Nezaket An, Zonguldak’ı ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım’ı çaya davet etti. İsteği geri çevrilmeyince Başbakan Binali Yıldırım’a çay ikram eden kadın girişimci, Başbakan Binali Yıldırım’a yaşadığı tehdit olayını anlattı.
“100 dolar bozdurup getirene gözleme ve çay hediye” kampanyası başlattıklarını ve sonraki süreçte de tehdit edildiğini anlatan Nezaket An, “Dün gazetedeki haberden sonra dolar bozdurma kampanyası başlatmıştık. 100 dolar bozdurup getirene gözleme ve çay hediye ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza destek amaçlı biz de böyle bir kampanya başlattık. Fakat o yazıdan sonra bazı kişilerden olumsuz tepkiler aldık. Tehdit edildim. Beni tehdit edip, ‘O yazıyı kaldırmazsan sana sorarız’ dediler. Dün gece onun üzüntüsüyle çok dua ettim. Başbakanımız bize destek olsun, biz de sizin yanınızdayız diye durumu anlattık. Allah razı olsun. O da geldi çayımızı içti. O da sonuna kadar bize destek olacağını ve alakadar olacaklarını söylediler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2016, 06:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48