Başkan Uysal’dan sendika başkanı Ercan’a ziyaret

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan’ı ziyaret etti.

Başkan Uysal’dan sendika başkanı Ercan’a ziyaret

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan’ı ziyaret etti. Sendika yöneticileri ve iş yeri temsilcileri tarafından sendika binası girişinde karşılanan Başkan Uysal, Ercan’a yeni görevinde görevinde başarı dileğinde bulundu.

Uysal, Türk Metal Sendikası’nın, ilçedeki örgütlü sivil toplum kurulu olduğunu belirtirken, “Sayın Yusuf Ziya Odabaş’ın Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilmesinin ardından Şube Başkanlığına atanmanız bizleri de memnun etti. Üstlendiğiniz görevi en iyi şekilde yapacağınıza eminim. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da toplumsal ilişkilerimiz aynı şekilde devam edecektir. Üstlendiğiniz görev dolayısıyla sizi kutluyorum” dedi.

Ercan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türk Metal’in, üyelerinin hak ve menfaatleri doğrultusunda en iyi çalışmayı gösterdiğini hatırlatırken, toplumsal çıkarlarda da şehir için gerekeni yapmaya devam edeceğini kaydetti.

Basına kapalı devam ziyarette Uysal ile Ercan karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette Türk Metal Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya, İş Yerleri baş Temsilcisi Turgay kavak ve iş yerleri temsilcileri hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48