´´Ben çocuklara güveniyorum, taraftarlar da takıma güvensin´´

Zonguldak Kömürspor, Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta ikinci yarı için hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Cahit Terzi, “Ben çocuklara güveniyorum.

´´Ben çocuklara güveniyorum, taraftarlar da takıma güvensin´´
Zonguldak Kömürspor, Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta ikinci yarı için hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Cahit Terzi, “Ben çocuklara güveniyorum. Taraftarlar da takıma güvensin. Futbolculara, teknik heyete, takıma güvensin. Bu ligi en güzel yerde bitirip bir üst lige çıkmak istiyoruz” dedi. 

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta üçüncü sırada yer alan Zonguldak Kömürspor, Antalya Kampı’nın ardından Zonguldak’a döndü. Ligin ilk devresinin son haftalarında takımın düşüş yaşadığını ifade eden Teknik Direktör Cahit Terzi, oyuncuların kampta yeniden toparlandığını dile getirdi. İkinci yarıya en güzel şekilde hazırlandıklarını dile getiren Terzi, şöyle dedi:

“Ligin ilk devresinin son beş haftasında takım bir düşüş yaşadı. Bu düşüşün sebebi de bildiğiniz üzere futbolcu sakatlıkları vardı. Burak, Serkan’ın üç dört oyuncunun da form düşüklüğü vardı. Bizim devre arasındaki en büyük amacımız da bu çocukların tekrar toparlanıp takıma katılmasıydı. Onun için onların toparlanması için güzel geçti. Takıma genelde performans düşüklüğü olan oyuncular toparlandı. Moral, motivasyon anlamında da çok güzel oldu. İkinci devreye arkadaşları güzel bir şekilde hazırlayıp inşallah ilk devredeki 10-12 haftalık tempoyu tekrar yakalamak istiyoruz.”

TRANSFERLER HAFTA İÇİ BELLİ OLACAK


Transfer için görüştükleri oyuncuların ikinci lig takımları ile anlaştığını hatırlatan Cahit Terzi, “Bizim transferlerde çok üst düzey oyuncu alma imkanlarımız olmadı. Çok pahalı transferler. İki üç transfer belirledik hepsi Bank Asya ikinci lig takımları ile anlaştılar. Bizim onları alma durumumuz olmadı, maliyet olarak çok yüksek. Ama şu anda görüştüğümüz iki üç oyuncu var. Onlar da belli olacak. Bu hafta içinde belli olacak” diye konuştu.


“KÜME DÜŞER DENEN TAKIMI ŞAMPİYONLUĞA OYNATIYORUZ”


Kampta sakat oyuncuların iyileştiğini ve şampiyonluğa oynadıklarını dile getiren Terzi, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Sakatlarımız iyileşti. Bizim en çok sevindiğimiz kısım da sakatları iyileştirdik. Sakatsız bir şekilde döndük. Taraftarla iki senedir beraberiz. Hiç olmayacak, küme düşecek denildi. Üst lige çıktık. Bu sene yine küme düşer denen takımı şampiyonluğa oynatıyoruz. Arada iki puan fark var. Rakiplerimiz hepsi bize gelecek. Güzel bir avantaj yakaladık. Taraftarımız aynı desteklerini bize devam ettirsinler. Günlük bir destek istemiyoruz. Dört aylık bir destek bekliyoruz. Süre içinde herkes sabırlı olsun. İnşallah bu takım hak ettiği şekilde en iyi yere gelecek. Ben çocuklara güveniyorum. Taraftarlar da takıma güvensin. Futbolculara, teknik heyete, takıma güvensin. Bu ligi en güzel yerde bitirip bir üst lige çıkmak istiyoruz.”
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48