Başkan Caner; 'Zonguldaklılardan daha Zonguldaklılar'

Başkan Caner; “Zonguldaklılardan daha Zonguldaklılar”

Başkan Caner; 'Zonguldaklılardan daha Zonguldaklılar'

 

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, oyuncularının Niğde karşısında yürekleri sahaya koyarak Zonguldaklıdan daha çok Zonguldaklı olarak gerekeni sahada yaparak galip geldiler”dedi. 

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Pazar günü oynanan ve Zonguldakspor’un 1-0 üstünlüğü ile tamamlanan Niğde Belediyespor maçını değerlendirdi.

 TARAFTARLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜLER

Caner, “Geçen hafta Gümüşhanespor maçından  puan ya da puanlar almak için gittik ama umduğumuz gibi olmadı. Çok erken yenen gol oyun disiplinini bozunca umduğumuz gibi puan ya da puanlarla dönemedik.

 Bu hafta Niğdespor maçı bizim için önemliydi. Niğdespor grubun güçlü takımlarından bir tanesi. Dolayısıyla zor bir maç oldu. Çocuklarda ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Yürekleri sahaya koyarak Zonguldaklıdan daha çok Zonguldaklı olarak gerekeni sahada yaptılar. Galibiyetle de ayrılmasını bildiler. Bu galibiyeti alarak Zonguldak taraftarının yüzünü güldürdüler ”ifadisine yer verdi.

 BU TAKIM ZONGULDAK’IN TAKIMI

Caner, “TakımA destek olunması gerek. Takıma destek olun deyince herkes bir tarafa çekiliyor. İşte şuydu buydu diyerek manidar yorumlar yapılıyor. Bu takım Zonguldak’ın takımı. Bu takım başarısız olursa Zonguldak üzülecek. Kimse bir taraf çekilmesin herkes destek olsun.Maddi olarak destek gerek. Biz takımı ayakta tutmak için uğraşıyoruz. Varken kıymetini bilelim. Çoğu il takımı triyonlar harcıyor. Biz kıt imkanlarla buradayız. Kıt imkanlarla burada olan takıma da herkes destek olsun. İlk önce önemli olan kentin tek profesyonel takımı Zonguldakspor’a sahip çıkılması. Bir üst lig atlarsak kentte bir üst lig atlar” ifadesine yer verdi

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48