İftar sonrası yeni stat için dua ettiler

Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un taraftar grupları, iftar sofrasında takımlarının Süper Lig´e çıkması ve kullanılamaz raporu verilen Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nın yenilenmesi için dua etti.

İftar sonrası yeni stat için dua ettiler
Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un taraftar grupları, iftar sofrasında takımlarının Süper Lig´e çıkması ve kullanılamaz raporu verilen Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nın yenilenmesi için dua etti. 
Spor Toto 3. Lig’de geçtiğimiz sezon bir üst lige çıkmayı kıl payı kaçıran Zonguldak Kömürspor’un üç taraftar grubu, iftar programında buluştu. Kemik Tayfa grubu öncülüğünde gerçekleştirilen iftar öncesi Hz. Ali Camii Müezzini Yasin Demir Kur’an-ı Kerim okuyarak, dua etti. Demir, duasında Zonguldak Kömürspor’un Süper Lig´e çıkması için de dua etti. Kullanılamaz raporu verilen Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nı da unutmayan Demir, “Yetkililere ellerini vicdanlarına koymalarını nasip eyle Yarabbi. Zonguldak Kömürspor’a yakışır bir stat yapılmasını nasip eyle Allah’ım. Zonguldaksporumuzu en iyi şekilde temsil edecek yetkililerin gelmesini nasip eyle Ya Rabbim. Şu anki yetkililerin de hayırlı hizmetlerini de daime muvaffak eyle Ya Rabbi” diyerek stadın yenilenmesi için dua etti.
Duaların ardından birlikte oruçlarını açan taraftarlar, takımlarını desteklemek için tezahüratta bulundular.

“STADYUM BİZİM MABEDİMİZ”

Kemik Tayfa temsilcisi Cihat Yaylalar, Zonguldak Kömürspor’a yakışır bir stat yapılması gerektiğini söyledi. Bütün taraftar grupları ile birlikte Kömürspor’un Süper Lig´e çıkmasını istediklerini belirten Yaylalar, “Zonguldakspor taraftarları olarak iftar organizasyonu yaptık. Hem de Kadir Gecesi’ne denk gelmesi bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Ayrıca burada stat konusuna değinmek için hoca ile beraber dualar oldu. Şu stat konusu taraftarımızın en büyük sıkıntısıdır. Belki bir çözüm olur. İstediklerimizi duyurabilmek amaçlı bütün taraftar gruplarımız Genç Zonguldaklılar, Ultras Elmas, Kemik Tayfa’nın attığı adımla beraber hep birlikte burada ağabey ve kardeşliğimizi cümle aleme gösterdik. Biz bir bütünüz. Ayrılmayacağımızı burada gösterdik. Stadyum Zonguldaksporumuz için çok önemli. Kademe atlayabilmemiz için stadyum bizim mabedimiz. Ezelinden beri Kemal Köksal Stadı’ndayız. Çoğu şehirde yapılanmalar var. Bizim takımımız daha çok hak ediyor. Artık kapalı gişe oynuyoruz. Ama buna rağmen bazı yetkililer görmüyor. Neden görmüyor ben anlam veremiyorum açıkçası. Burada biz 20 bin, 25 bini artık sıkışa sıkışa kapalı gişe maç oynuyoruz” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2015, 06:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48