Taraftar grupları iftarda buluştu

Taraftar grupları iftarda buluştu

Taraftar grupları iftarda buluştu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde,Ereğli Belediyespor'un efsane taraftar grubu, 'Genç Ereğlililer Taraftar Grubu 'düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kdz Ereğli Ereğli Belediyespor'a , bu sene iç ve dış sahada verdikleri destek ile yakalanan başarıya büyük katkı sağlayan Genç Ereğliler Taraftar Grubu üyeleri düzenledikleri geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Bozhane Su Ürunleri Çay Bahcesinde düzenlenen İftar yemeğine; Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Ayhan Atay, Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Tribün Liderleri Burhan Önder ile Adem Şener Akman, Ereğlililer Derneği Başkanı  Bilgin Güven,Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, Zonguldakspor Ultras Elmas Taraftar Grubu Tribün Lideri Zeki Beybeyoğlu ve çok sayıda taraftar katıldı. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde bir konuşma yapan Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Liderleri Burhan Önder, bu sene kaybedilen şampiyonluğa rağmen taraftar grubu olarak hiçbir zaman pes etmeyerek sonuna kadar destek verdiklerini ifade etti. Önder konuşmasında şunları söyledi; “ Taraftar grubu olarak kurulduktan sonra Ereğli Beyçayırı Stadında geçen sene 13 bin 14 binlere oynadık ve artık Genç Ereğliler taraftar Grubu olarak bunun meyvesini almaya başlıyoruz. Sokakta gördüğüm kişilerden ‘ Biz Beyçayırı’n yolunu sizlerin sayesinde öğrendik ‘ demesi gerçekten bizleri mutlu ediyor. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hiçbir zaman yağmur çamur demen takımımızı, bizleri yalnız bırakmadınız sizlere teşekkür ediyorum “. dedi.

Öte yandan,Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay ve  İftara Zonguldak’tan katılan Zonguldakspor Ultras Elmas Taraftar Grubu Tribün Lideri Zeki Beybeyoğlu ile  Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik de bir konuşma yaparak kendilerini iftarlarına davet eden Genç Ereğlililer Taraftar Grubu’na teşekkür ettiler. Konuşmaların ardından iftara katılan taraftarlar, Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Liderleri Burhan Önder’e üçlü çektirip, meşaleler yakıp, tezahürat yaptılar.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48