Topuk Yaylası, Fenerbahçe’yi bekliyor

Fenerbahçe, Yeni Sezon Hazırlıkları İçin 3-13 Temmuz Tarihleri Arasında İlk Kampını Düzce Topuk Yaylası’nda Yapacak. Tesis, Sarı-lacivertli Takım İçin Her Anlamda Hazır Hale Getirildi.

Topuk Yaylası, Fenerbahçe’yi bekliyor

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları için 3-13 Temmuz tarihleri arasında ilk kampını Düzce Topuk Yaylası’nda yapacak. Tesis, sarı-lacivertli takım için her anlamda hazır hale getirildi.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk etap kampını Düzce Topuk Yaylası’nda yapacak olan Fenerbahçe, ardından Avusturya’da hazırlıklarını yapacak ve son olarak Almanya’da gerçekleştirilecek olan Audi Cup’ta Bayern Münih, Real Madrid ve Tottenham ile mücadele edecek. Sarı-lacivertlilerin 3-13 Temmuz’da yapacağı ilk etap kamp çalışmaları için Düzce Topuk Yaylası’nda hummalı bir çalışma gerçekleştirildi. Sahaların bakımlarından, futbolcuların konaklama sırasında ihtiyaç duyacağı her şey önceden planlandığı gibi tamamlandı. 3 Temmuz’da Düzce’de kampa girecek olan Fenerbahçe’de, futbolcular 10 gün boyunca yüksek rakımda kondisyon depolayacak ve ardından Avusturya kampına gidecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48