100 dolar bozdurup getirene gözleme ve çay hediye

100 dolar bozdurup getirene gözleme ve çay hediye

100 dolar bozdurup getirene gözleme ve çay hediye
Zonguldak’ta iki kadın girişimci, bir ay önce açtıkları gözlemecide 100 dolar bozdurup dekontunu getirenlere gözleme ve çay ikram ediyor. 
Bir ay önce açtıkları iş yerinde gözleme yapıp satan 49 yaşındaki Yıldız Dervişoğlu ve 42 yaşındaki Nezaket An, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dövizlerinizi bozdurun çağrısına destek oldu. Başlattıkları kampanya ile 100 dolar bozdurup dekontunu getiren müşterilere gözleme ve çay ikram eden kadın girişimciler, dolar bozdurma kampanyasına küçük de olsa destek olmaya çalıştıklarını ifade ettiler. Nezaket An, “Biz 15 Temmuz günü yapılan başarısız darbe girişiminde meydanlardaydık. Fakat bu kez de dolar olayından sonra biz de çiçeği burnunda esnaf olarak böyle bir olaya destek olmak istedik. Bir gözleme ve bir bardak çay ile 100 dolar bozdurup dekontunu getiren vatandaşlara böyle küçük karıncanın misali katkımız olsun istedik. Böyle bir kampanya başlattık. Öncesinde ev hanımıydık. Evde çocuklarla ufak tefek siparişlerle bu işi yapıyorduk. Bu işi şimdi profesyonel olarak yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızın çağrısına destek olmak istedik. Belki çok küçük bir şey ama böyle destekte bulunmak istedik” dedi.

Başbakanı gözleme yemeye davet ettiler

Kadın girişimciler, Zonguldakı ziyaret edecek olan Başbakan Binali Yıldırım’a da çağrıda bulundu. Nezaket An, “Başbakanımız Zonguldak’a geldiğinde iş yerimizi ziyaret ederse kendisine gözleme ikram etmek istiyoruz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48