Cinayet zanlısı serbest bırakıldı

2008 yılında işlenen faili meçhul cinayette, 7 yıl sonra şüpheli olarak tutuklanan Muhammet Ali A. delil yetersizliğinden serbest bırakıldı.

Cinayet zanlısı serbest bırakıldı
Zonguldak’ta 2008 yılında işlenen faili meçhul cinayette, 7 yıl sonra şüpheli olarak tutuklanan Muhammet Ali A. delil yetersizliğinden serbest bırakıldı. 

Zonguldak’ın Meşrutiyet Mahallesi’nde 2008 yılında evine giren bir kişi tarafından boğularak öldürülen Şefik Necdet Onart cinayetinin şüphelisi olarak tespit edilen Muhammet Ali A., 7 yıl sonra emniyet ekiplerinin takibine takılarak 19 Mart 2015 tarihinde gözaltına alınmış ve çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından “kasten adam öldürmek ve yağma” suçlarından cezaevine gönderilmişti.

Muhammet Ali A. cinayet tarihinden önce eve perde takmak için girdiği sırada parmak izlerinin kalmış olabileceğini söylemişti. Şüphelinin avukatları, Avukat Namık Çağalı ve Avukat Süleyman Caner’in itirazları üzerine delil yetersizliğinden serbest bırakılan Muhammet Ali A.’nın tutuksuz olarak yargılanmaya devam edeceği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48