Önce dinledi, eleştirilince konuşmasına devam etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Zonguldak’ta katıldığı ÇED toplantısında, söz almak isteyen yaşlı bir kadına önce mikrofonu uzattı ancak kadının CHP´li belediye başkanını eleştirmesi üzerine konuşmasına devam etti.

Önce dinledi, eleştirilince konuşmasına devam etti
İHA- CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Zonguldak’ta katıldığı ÇED toplantısında, söz almak isteyen yaşlı bir kadına önce mikrofonu uzattı ancak kadının CHP´li belediye başkanını eleştirmesi üzerine konuşmasına devam etti.
Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı ve Muslu beldelerinde yapımı planlan ek termik santral projelerinin ÇED toplantısına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, ´termik santrali halk istemiyor´ şeklinde tutanak tutulmasının ardından bir konuşma yaptı. Ağbaba kürsüde konuşma yaptığı sırada beldede yaşayan yaşlı bir kadın derdini anlatmak isteyerek kürsünün yanına gitti. Veli Ağbaba ise mikrofonunu önce yaşlı kadına uzattı. Yaşlı kadın CHP´li Muslu Belediye Başkanını, ´Buraya termik santraller yapılırken Sebahattin başkan neredeydi´ diye eleştirince, Veli Ağbaba mikrofonu çekerek konuşmasına devam etti. Kürsünün önündeki yaşlı kadın görevliler tarafından dışarıya çıkarılmak istedi. Daha sonra Ağbaba kadının dışarıya çıkarılmaması yönünde eliyle işaretler yaptı ama yaşlı kadına söz hakkı vermedi. Yaşlı kadın bir süre Ağbaba’yı dinledikten sonra sitem ederek dışarıya çıktı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2015, 06:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER