Stadyum tepkisini canlı yayında soyunarak gösterdi

Zonguldak´ta yerel televizyon kanalında spor yorumculuğu yapan Resul Kumaş, 3. ligde mücadele veren Zonguldak Kömürspor´a stat yapılması için tepkide bulunarak canlı yayında soyundu.

Stadyum tepkisini canlı yayında soyunarak gösterdi
Zonguldakta yerel televizyon kanalında spor yorumculuğu yapan Resul Kumaş, 3. ligde mücadele veren Zonguldak Kömürspora stat yapılması için tepkide bulunarak canlı yayında soyundu.
Zonguldakta yayın yapan Pusula Televizyonunda Spor Kritik programında spor yorumcusu Resul Kumaş, canlı yayının ortasında ilginç bir presto gerçekleştirdi. 3. lig takımı Zonguldak Kömürspora yeterli destek verilmediğini öne süren Kumaş, Karaelmas Kemal Köksal Stadının da Zonguldaka yakışmadığını öne sürdü. Zonguldaklıların stat talebinin yerine getirilmediğini ifade eden Kumaş, canlı yayında soyunarak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terime de çağrıda bulundu.
Önce ceketini, ardından da kravat, gömlek ve atletini çıkartan Resul Kumaş, pantolonunu çıkarttığı esnada canlı yayın kesildi. Programın sunucusu Ender Yüksel reklam arası istedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2016, 06:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48