Başımız sağolsun

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen acıyı paylaştı

Başımız sağolsun

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen, Kilmli’de özel bir maden ocağında meydana gelen patlaması sonrası hayatını kaybeden 3 maden işçisi için başsağlığı dilerken, yaralı olarak kurtarılan 2 işçiye de acil şifalar diledi.

Türkmen açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Kilimli İlçemizde bulunan özel bir maden ocağında dün gece yarısı metan gazı sıkışması sonrası patlama meydana gelmiş, 5 işçimiz mahsur kalmıştır.

Kurtarma ekiplerimizin özverili çalışması sonrasında 2 işçimiz yaralı olarak kurtarılmış ve hastanede tedavi altına alınmıştır.

Mahsur kalan 3 işçimiz uzun uğraşlar sonrasında malesef Cansız bedenleri göçük altından çıkarılmıştır. Patlama sonrası hayatlarını kaybeden maden işçilerimize Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine, Zonguldak halkına ve tümmadencilerimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları Cennet olsun.

Yaralı kurtarılan işçilerimize de Yüce Allah’tan acil şifalar temenni ediyorum. Kömür madenciliğinin kaderinde olan bu tür kazaların bir daha yaşanmamasını, Cenab-ı Allah’ın bu tür acıları bizlere bir daha yaşatmamasını diliyorum.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER