Başkan Bozkurt, Zabıtalar Haftasını kutladı

Başkan Bozkurt, Zabıtalar Haftasını kutladı

Başkan Bozkurt, Zabıtalar Haftasını kutladı

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt 1-7 Eylül tarihlerinde kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde çalışan zabıta personelini ziyaret ederek zabıta haftalarını kutladı.
Zabıtaların yerel yönetimler için önemli ve özel yeri olduğunu belirten Başkan Bozkurt, sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi.” Sizler ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın refahını ve güvenliğini sağlamak amacıyla mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyorsunuz. İşinizin çok zor olduğunu biliyorum ancak biz çalışacağız Devrek kazanacak.
Kurulduğu günden bu yana sürekli vatandaşlarımızın hizmetinde olan zabıta teşkilatımız, vatandaşlarımız içerisinde ayrım yapmadan adil bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.
İlçemizde gösterdikleri fedakârca ve özverili çalışmalarından dolayı tüm zabıta teşkilatımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.
Biz bir ekibiz ve birlikteliğimiz daim olsun. Zabıta müdürlüğü personelimizin ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzuru ve sağlığı için görev yapan tüm zabıta mensuplarının zabıta haftasını kutluyorum”
Zabıta ekibiyle bir süre sohbet eden Başkan Bozkurt, zabıta personeline çikolata ikram ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48