BEÜ Başarılı Çalışmalara İmza Atıyor

BEÜ Başarılı Çalışmalara İmza Atıyor

BEÜ Başarılı Çalışmalara İmza Atıyor

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özeri makamında ziyaret etti. Ziyarette Muharrem Akdemir, her geçen gün büyüyen Bülent Ecevit Üniversitesinin son yıllarda çok başarılı çalışmalara imza attığını söyledi. BEÜnün Zonguldak için çok önemli bir değer olduğunun altını çizen Akdemir, üniversite öğrencileri ve çalışanları için gerekli her türlü destek ve çalışmaya hazır olduklarını belirterek Rektör Prof. Dr. Mahmut Özeri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Akdemir ayrıca, Temmuz ayı içerisinde BEÜ tarafından yayınlanan Ekonomik Etki Analiz Raporunda BEÜnün Zonguldaka ekonomik etkisinin 2016 Yılında 2.4 Milyar TL olduğunu, yapılan bu büyük katkının kendilerini çok memnun ettiğini söyleyerek başta Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer olmak üzere Zonguldaka katkıları dolayısıyla tüm BEÜ ailesine teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer ziyaretleri için Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemire teşekkür ederek Zonguldak için yeni çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48