BEÜ BASIN HALKLA İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN ZGC’ YE  ZİYARET

BEÜ BASIN HALKLA İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜNDEN ZGC’ YE  ZİYARET

 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü  ve Genel sekreter yardımcısı FEHMİ GÜR.2020 yılının son günü ZGC genel merkezini ziyaret ederek, ZGC Başkanı Akbıyık ve ZGC genel sekreteri Ercan Demir, ile görüştü.

Yapılan ziyarette, Gür,  2020 yılında yapılan çalışmalar, üniversitenin öğrenci olmaması ve yüz yüze  eğitimde verilen araya rağmen, çalışmaların son sürat sürdüğünün belirtilmesi, yerel basın ile olan ilişkiler, ZGC ile yapılacak etkinlik, kampüsün sesi dergisi çalışmalarından da bahsedilerek,  yeni yılda da çalışmaların yoğunlukla devam edeceği ifade edildi.

Gür ’’ Yerel basın önemlidir ‘’

Gür devamla, yerel basına çok önem verdiklerini, ZGC ile işbirliğinin artarak devam edeceğini, ili temsil eden cemiyetin önemli çalışmalara imza attığını, yerel basın ile bir çalıştay’ da yapılabileceğini, bu fikrin karşılıklı olgunlaştırarak hayata geçirebileceğini,

yerel basın ile üniversitenin ilişkilerinin de kuruluşundan bugüne hep artarak devam ettiğini belirtti.

Akbıyık ’’ BEÜ il ve bizler için çok önemlidir’’

ZGC Başkanı Akbıyık ise, BEÜ ilimiz ve bizler için çok önemlidir.  Rektörümüz ve ekibi çok önemli, başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yerel basına verilen değer ve bugünkü ziyaret içinde çok teşekkür ederim. BEÜ Basın halkla ilişkiler koordinatörlüğü de çok önemli haberleri, çalışmaları, faaliyetleri basın kuruluşlarına görsel ve yazılı metin ile gönderiyor. 2021 yılında ilave olarak görüntülü haber ile ilgili çalışmalara daha çok yer verilirse mutlu oluruz. BEÜ ‘nün yayın organı ‘’Kampüsün Sesi’’ dergisinin haber ve çalışmalarını da çok değerli buluyoruz.

BEÜ ve ZGC çalıştay’ ını önemsiyoruz.

BEÜ ile ZGC ve  yerel basın olarak bir  ‘’çalıştay’’, yapma fikride çok önemli.İnşallah Şubat ayı gibi bu çalışmayı basın kuruluşları ile birlikte amaçları doğrultusunda hayata geçirebiliriz. dedi.

Ziyaret sonunda  koordinatör Gür tarafından, Kampüsün Sesi dergisinin son sayısı ve çeşitli gazetecilik faaliyetlerinde kullanılmak üzere hediyeler takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48