BEÜ Online Üniversite Tercih Fuarı’nda öğrencilerle buluştu

TÜM DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN YENİ TİP KORONAVİRÜS (COVİD-19) PANDEMİSİ SEBEBİYLE 2020 YILININ İLK ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI DİJİTAL PLATFORM ÜZERİNDEN CANLI GÖRÜŞME İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

BEÜ Online Üniversite Tercih Fuarı’nda öğrencilerle buluştu

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) pandemisi sebebiyle 2020 yılının ilk Üniversite Tercih Fuarı dijital platform üzerinden canlı görüşme ile gerçekleştirildi.

30-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda üniversitenin katılım sağladığı online fuar kapsamında BEÜ’de Türkiye genelinden öğrenci adayları ile dijital ortamda bir araya geldi. "Sen Evde Kal, Üniversiteler Sana Gelir" sloganıyla başlayan fuarda, üniversitemiz online standında, öğrenci adayları ve aileleriyle yazılı ve görsel olarak iletişime geçildi.

Gerçek fuar atmosferinin organize edildiği Online Üniversite Tercih Fuarında öğrenci adayları, stant görevlilerimizle canlı sohbet gerçekleştirerek, tercih öncesi gerekli bilgiler ile üniversitemizin lisans ve ön lisans programları, puan ve başarı sıralamaları, öğrencilere sunulan sosyal ve kültürel olanaklar, ulusal ve uluslararası başarılarımız, çift anadal, yandal, yatay ve dikey geçiş ve burs olanakları hakkında bilgilendirildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48