Ereğli polisinden uyuşturucu operasyonu: 13 gözaltı

KDZ.EREĞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE BAĞLI POLİS EKİPLERİ BİR HAFTA İÇERİSİNDE DÜZENLEDİĞİ UYUŞTURUCU OPERASYONLARINDA 13 KİŞİ VE BU KİŞİLERDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRDİ.

Ereğli polisinden uyuşturucu operasyonu: 13 gözaltı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Büro Amirliği ekipleri bir hafta içerisinde yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 13 kişi yakaladı. Operasyonda ayrıca çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Birimleri ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri İlçede son bir hafta içerisinde uyuşturucu operasyonları düzenledi.

Ereğli’de yapılan operasyonda 100 gram uyuşturucu ve Uyarıcı Madde ve uyuşturucu aparatı ele geçirilirken 1 şahıs gözaltına alındı.

Narkotik Şube ve Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri 1 hafta içerisinde 13 şahıs yakalarken, bu şahıslardan 2’ si hakkında değişik suçlardan yakalaması olduğu tespit edildi.

Yapılan operasyonlarda ayrıca 69 adet kenevir bitkisi, 150 gram uyuşturucu uyarıcı madde ve 23 adet mermi ele geçirildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48