Gıda mühendisi gibi nasıl düşünülür?

Gıda mühendisi gibi nasıl düşünülür?

Gıda mühendisi gibi nasıl düşünülür?

Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Kampüsünde, Gıda Mühendisliği Öğrenci Topluluğunun faaliyetleri kapsamında, Girişimci-Mühendis-Yazar Abdullah Reha Nazlı tarafından ‘Gıda Mühendisi Gibi Düşünmek isimli konferans verildi.
Gıda Mühendisliği Bölümü konferans salonunda gerçekleşen, Gıda Mühendisliği Bölümü ve Çaycuma Gıda Tarım Meslek Yüksekokulu akademik personeli ve öğrencilerin katıldığı konferansta konuşmacı Gıda Mühendisi Gibi Düşünmek, Beyin Nasıl Özgürleşir gibi kitapların yazarı Abdullah Reha Nazlı; öğrencilere hayat koşullarında ihtiyaç duyulan bilginin kişiden kişiye farklılık arz etmesi sebebiyle kendini eğitmenin bir zorunluluk olduğunu kendi hayatından da örnekler vererek açıkladı. Ayrıca konferansta akıl ve zeka arasındaki fark ile kişinin sevdiği, mutluluk duyduğu işi yapmasının önemine de vurgu yapıldı.
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferans; Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Özge Duygu Okur tarafından yazar Nazlıya teşekkür belgesi ve Üniversitemizi temsilen çeşitli hediyeler takdim edilmesi; yazar Abdullah Reha Nazlının kitaplarını imzalayıp öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48