Git-Gel 5 TL!

Git-Gel 5 TL!

Git-Gel 5 TL!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma-Havaalanı arasında ücretsiz servisleri başlattıklarını belitti.
Çaycuma ve havaalanı arasında ücretsiz servis başlatarak uçak seferlerine katkı veren Çaycuma belediye başkanı Bülent Kantarcı, Zonguldak  ve havaalanı arası bilet fiyatının 5 TL olduğunu müjdeledi.
Başkan Bülent Kantarcı yaptığı açıklamada ayrıca ilçe içeresinde THY’na ait bilet satış noktası açılacağı müjdesini de belirterek şunları kaydetti; “Türk hava yolları Türk hava yolları 12 Mayıs’ta havaalanında uçak seferlerini başlattı.Biz de Çaycuma belediyesi olarak duyarsız kalmadık ve Çaycuma’dan hava alanına ve havaalanından Çaycuma’ya ücretsiz servis başlattık.
Çaycuma-Zonguldak minibüsleri ile bir anlaşma yaptık bu anlaşmaya göre minibüslerimiz Çaycuma’dan havaalanına gidecek yolcuyu ve Zonguldak’tan hava alanına gidecek yolcuyu taşıyacak. Buna göre Çaycuma havaalanı arası ücretsiz Çaycuma Zonguldak arası ise 5 TL olarak karar aldık hayırlı olsun. Bu mutabakatı dün akşam yaptığımız toplantıda sağladık. Uçak seferlerinin olduğu günlerde uzaktan havaalanına gidecek Zonguldak’tan havaalanına gidecek yolcu beş TL gibi düşük bir ücretle uçağı ulaşacak.
Çaycuma da THY bilet satış noktası açılacak. Ayrıca bir otobüs firması ile yaptığımız anlaşma gereği Çaycuma ilçemizde uçak bilet satış noktası oluşturulması kararı aldık ve bunun için böyle durak yer tahsisi yaptık. Çaycuma’dan vatandaşlarımız THY ait uçakların biletlerini satın alabilecekler.”

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 01:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
e.kartal
e.kartal - 3 yıl Önce

Tebrikler sayın Kantarcı.
verdiğiniz destekten dolayı.

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48