Hakkı Güney'den bomba açıklama!..

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak il Başkanı Hakkı Güney, metal yorgunluk tartışmalarında değiştirilen il müdürleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Hakkı Güney'den bomba açıklama!..

Görevden alınan ve yeni göreve getirilen müdürlerin takipçisi olacağız diyen Güney, “Zonguldak’ta, vergi dairesi başkanı, il özel idaresi genel sekreteri, İl milli eğitim müdürü aynı ve sosyal Politikalar il müdürlerinin kamuoyunda metal yorgunu oldukları ve görevden alınacakları konuşuluyor. Vergi dairesi başkanının görevden alındığını ve yerine yeni bir arkadaşın atandığını duyduk. Bu arkadaşları göreve getiren Ak Parti kadrolarıdır. Vergi dairesi başkanı Refik Akgün’ün metal yorgunlu mu var yoksa güzel çalışmaları mı var? Güzel çalışmalarından dolayı Zonguldak’ta bağının kalmamasımıydı. İl Özel idaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, çalışmalarıyla başarılı bir bürokratımızdı. Bu Ak partinin dışarıda kalmış kadrolarının tekrar yerleştirme operasyonudur. İl Milli Eğitim müdürünü yakından takip ediyoruz ve Zonguldak’ta eğitimi onuncu sıraya getiren bir arkadaşımızdır. Zonguldak’ta dürüst ve çalışanları destekliyoruz. Bunu metal yorgunlu deyip geçiştiremezsiniz.

Yeni baştan kadrolaşmalar başlıyor. Buradan milletvekillerine sesleniyorum, birlik birlik ve beraberlik içerisinde giden sistemi zor bir duruma sokmamalarını, Zonguldak için çalışan bürokratları rahat bırakmalarını istiyorum. CHP olarak bu değişimi kadrolaşma olarak algılıyoruz” dedi. 
 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48