İftar Programına Yoğun İlgi!..

Zonguldak Belediyesi tarafından Fevkani Köprü üzerinde iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğine yaklaşık 3 binin üzerinde katılım oldu.

İftar Programına Yoğun İlgi!..

Zonguldak Belediyesi tarafından Fevkani Köprü üzerinde iftar yemeği düzenlendi.

Düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 3 binin üzerinde katılım oldu. Zonguldak Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı için Fevkani Köprüsü gün içinde trafiğe kapatılarak hazırlıklara erken saatlerde başlandı.

Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı iftar yemeğine, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Milletvekilleri Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, AK Parti İl ve İlçe Başkanları, daire müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VALİ BEKTAŞ,‘’HERKES MUTLU GÖRÜNÜYOR’’

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, ‘’Zonguldak’ta çok güzel bir ortam oluşmuş. Herkes mutlu gözüküyor bizde mutluyuz. Belediyemizi tebrik ediyor teşekkür ediyoruz’’ dedi.

UÇAR, “HEMŞEHRİLERİMİZ İLE BULUŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

 AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar yaptığı açıklamada; ‘’Çok şükür bugün çok bereketli bir gün. Fevkani Köprüsü üzerinde ilk defa iftar programında Zonguldaklı hemşirelerimiz ile buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ufak tefek bir takım eksikliklerimiz var ama beklentimizin çok üzerinde bir katılım oldu. Bu bir ilk inşallah önümüzdeki günlerde de çok daha farklı etkinlikler yapacağız. Katılan bütün hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

ÇOLAKOĞLU, “AK BELEDİYECİLİĞİ ZONGULDAK’A GÖSTERECEĞİZ”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’da yaptığı konuşmada; ‘’Bu gün gerçekten çok güzel bir gün. Yıllardır özlenen bir tabloydu. Havanın güzel olmasını insanlar burada süslediler. Çok geniş bir katılım var. Bu ilk olduğu için bazı eksikliklerimiz olmuştur. İnşallah bunları telafi ederiz. Burada Zonguldak kaynaştı. On yıldır alamadığımız bir belediyeyi AK Partili bir belediye alarak AK belediyeciliği Zonguldak halkına göstereceğimize inanıyorum. Herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

ALAN, “YILLARDIR BİZ NEDEN YAPAMIYORUZ DEDİĞİMİZ PROGRAM”

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan,  vatandaşların tek tek masalarına giderek kendileri ile sohbet edip, ‘Hayırlı Ramazanlar’ temennisinde bulundu. İftar programı sonrası, vatandaşlara hitap eden Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, ‘Ramazan ayı, insanların manevi duygularını artıran, en bereketli en güzel aylardan biridir. Ramazan’ın bereketini aynı masada paylaşmak ve manevi duygularımıza güç katmak için hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Birlik ve beraberlik duygularımızı daha da güçlendirerek, Ramazan Ayı’nın bu güzel ve manevi ortamında sizlerle birlikte orucumuzu açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu mübarek ayda, sevgi, saygı, sabır ve hoşgörü duygularımızın pekişmesi adına, Rabbim nice bereketli sofralarda biraraya gelmeyi nasip eylesin. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hepinize iftar programımıza katıldığınız için şükranlarımı sunuyorum.’ şeklinde konuştu.
 

TOSUN, “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ak Parti Zonguldak l Başkanı Zeki Tosun’da bir konuşma yaparak şöyle dedi; ‘’ Öncelikle vatandaşlara teşekkür ediyorum. Erken saatlerde geldiler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’

 Gündem

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER