İŞ MAKİNALARI TÖRENLE İLÇELERE DAĞITILDI

İŞ MAKİNALARI TÖRENLE İLÇELERE DAĞITILDI

Zonguldak Valiliği il Özel idaresi 2020 yılı yatırım programında alınan 18 araçtan altı adet iş makinası törende ilçelere dağıtıldı. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve AK PARTİ Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen Özel idare çalışanlarına seslenerek “Makinaları dikkatli kullanın 80 milyonun vergisiyle alındı" dediler. 

Zonguldak Valiliği il Özel idaresi 2020 yılı yatırım programı çerçevesinde 12 kamyon ve altı adet iş makinesi satın aldı. İki milyon 758.000 TL tutarındaki altı adet iş makinasının ilçelere dağıtım Töreni yapıldı.

Kokaksu il Özel idare tesislerindeki törene  Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, İl Başkanı Zeki Tosun, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, İl Öze İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek il genel Meclisi üyeleri ve Özel idare çalışanları katıldı. Törende bir konuşma yapan ve makinaların çok dikkatli kullanılmasını isteyen Vali Mustafa Tutulmaz; “ Kurumumuzdaki eski makinaların maliyetleri her geçen gün artıyor. Şu anda altı iş makinamızın törenini yapıyoruz daha sonra da 12 kamyonu getirerek hizmete sunacağız. Eski makinalarımızı da kullanmaya devam edeceğiz.Bu makinalar 80 milyonun vergileriyle alınan makinalar bu nedenle kaynaklarımızı çok dikkatli kullanmalıyız. İl genel meclis üyelerimiz ilçelerinde bu makinaları gerekli şekilde yönlendirmeleri gerekmektedir. Bunu yaptığımızda insanlarımıza daha iyi hizmet sunmuş oluruz. Yaptığımız işin hazzını almış oluruz. Millete karşı da sorumluluğumuzu yerine getirmiş oluruz”dedi. 

''MAKİNALAR HaLKIMIZA HAYIRLI OLSUN'

Törende konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, İl Özel idareler köyde yaşayan vatandaşlarımız için çok önemli bir kurumdur. Vatandaşların vergileriyle alınan iş makinaları köylerde yaşayan vatandaşlarımıza elektrik, su, yol ve diğer alt yapı hizmetlerini getirir. Yoğun çalışmalarımız ve girişimlerimiz sonucunda Zonguldak il Özel idaresi’ne 12 adet kamyon ve altı adet iş makinası kazandırdık. Bu hizmetler Zonguldak halkına helal olsun. Lütfen bu iş makinalarını kullanırken çok dikkatli olalım çünkü bu makinaları vatandaşlarımızın vergileriyle alındı. İş makinaları Zonguldak’a hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Yapılan konuşmaların ardından kurban ve dua edilerek makineler ilçelere gönderildi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48