KIZILAY'DAN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA ZİYARET

KIZILAY'DAN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI'NA ZİYARET

Türk Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, beraberinde Kızılay Merkez Müdürü Mehmet Günaydın ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Başkan Ergenç ziyarette İl Jandarma Komutanı Albay Gönen Süslü ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Musa Menteşe'ye kan bağışına katkılarından dolayı teşekkür etti. 

Bilindiği gibi, geçtiğimiz haftalarda Türk Kızılay Zonguldak Şubesi'nin kan bağışı çağrılarına bir yanıt da jandarmadan gelmiş, ünitelerce kan bağışı yapılmıştı. Türk Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç de, İl Jandarma Komutanlığı'nın duyarlı davranışlarından dolayı İl Jandarma Komutanı Albay Gönen Süslü ve Komutan Yardımcısı Yarbay Musa Menteşe'ye plaket takdim etti. Ergenç, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; "Kanın bir bankası olmadığını, acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Kan bağışlarımızın azaldığı her dönemde bu duruma kayıtsız kalmayan İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Gönen Süslü beyefendiye vermiş olduğu destekler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca düzenlemiş olduğumuz son büyük kan bağışımıza destek veren İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Musa Menteşe beyefendiye destekleri için çok teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39