Kömürlükte çıkan yangın bina sakinlerini korkuttu...

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNE BAĞLI KANDİLLİ BELDESİNDE, BİR APARTMANIN KÖMÜRLÜĞÜNDE ÇIKAN YANGIN KISA SÜRELİ PANİĞE NEDEN OLDU. YANGIN İTFAİYE EKİPLERİNİN MÜDAHALESİ İLE BÜYÜMEDEN SÖNDÜRÜLDÜ.

Kömürlükte çıkan yangın bina sakinlerini korkuttu...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Beldesinde, bir apartmanın kömürlüğünde çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.

Yangın Kandilli Beldesi’nde 4 katlı bir binanın kömürlüğünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Erdinç Ulukaya’ya ait binanın kömürlüğünde henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Durumu fark eden bina sakinleri yangına kendi imkanları ile müdahale etmeye çalışırken itfaiye ekiplerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangını binanın diğer bölümlerine sıçramadan söndüren itfaiye ekipleri soğutma çalışmalarının ardından olay yerinden ayrıldı. Jandarma ve itfaiye ekipleri yangınla ilgili olarak rapor tutarken, yangında maddi hasar meydana geldi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48