Necdet Karaveli, cuma günü açıklıyor

Necdet Karaveli, cuma günü açıklıyor

Necdet Karaveli, cuma günü açıklıyor

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Kozlu ilçesinden AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıklayacağını söyledi.
Cuma günü AK Parti Kozlu İlçe Başkanlığına Cuma günü müracaatını yapacağını söyleyen Karaveli: “Kozlu Belediye Başkanlığına cuma günü saat 14:30’da AK Parti ilçe teşkilatına müracaatımı yapacağım. Bundan sonra inşallah Allah’ta nasip ederse doğup büyüdüğüm çok sevdiğim Kozlu’ya eğer taktir görürse belediye başkan olarak hizmet etmek istiyorum. İnşallah buraya yeni bir jenerasyon yeni bir sinerji katmak adına bütün enerjimi bundan böyle Kozlu’da ki insanlarımızın hizmetine sunmak istiyorum.” 
“MECLİS ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETMEM GEREKMİYOR” 
Meclis üyeliğinden istifa etmesi gerekmediğini söyleyen Karaveli: “Meclis üyeliğinden istifa etmem gerekmiyor. Etik olarak izin almam gerekiyordu konuyu hem İl Başkanımıza hem de İlçe Başkanımıza ilettim. Onların da müsaadesi ile müracaatımı cuma günü yapacağım. Nasip kısmet olursa Kozlu Belediye Başkanlığı adaylığımı açıkladım. Bundan sonraki siyaset hayatıma Kozlu’da devam etmek istiyorum.” 
‘’KOZLU’DA SIKINTI VAR’
Kozlu’da sıkıntı olduğunu söyleyen Karaveli: “Bugün Kozlu’ya bakıldığında  sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Benim haddime değil bunları burada konuşmak. Ben şu anda aday adayım. Eğer aday gösterilmesem de aday gösterilecek arkadaşın yanında görürüm. Her türlü desteği veririm. Ama neticede bu bir siyasi yarıştır. Ben de talip oldum ve daha iyi yapacağıma inandığım için talip oldum” dedi. (Gamze Taşdemir)

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48