ÖNEMLİ KARARLARA İMZA ATILDI

ÖNEMLİ KARARLARA İMZA ATILDI

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü (ZES) ve Kdz Ereğli Spor Kulübü (KES) Yönetim Kurulları ortak yaptığı toplantı sonucunda önemli kararlara imza attı.

Her iki kulübün yönetim kurulunun aynı aileden oluşması nedeni ile ev ortamında gerçekleşen toplantı neticesinde yönetim kurulunda bazı değişikliklere gidilmesine ve takımlarda yapılması gerekenler adına çeşitli kararlara imza atıldı.

Gerçekleşen toplantıya Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman, Kdz Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman, ZES ve KES Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci, Zonguldak Ereğli Spor Yönetim Kurulu Üyeleri Tuğba Dilan Kocaman, Tuğçe Kocaman, ZES ve KES Kulüp Müdürü Gülay Kertlez, ZES ve KES Basın Sözcüsü Eda Kertlez, Zonguldak Ereğli Spor Denetim Kurulu Üyesi ve ASKF Genel Kurul Delegesi Eren Erbay, Zonguldak Ereğli Spor Futbolcusu Eren Aydoğan katıldı.

Yeni dönemde Kdz Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman başkanlık görevini yapmak istemediğini ancak Başkan Vekili olarak göreve devam edeceğini başkanlık görevine ise Tevfik Cengiz Demirci’nin getirileceğini belirtti. Kdz Ereğli Spor A Takım Kaptanlığına ise geçtiğimiz yıl kaptan olarak görev yapan Kaleci Bilal Yaman’ın devam edeceğini sözlerine ekledi.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ise ‘pandemi sürecinde hiçbir sporcumuzun sağlığını tehlikeye atmaya gerek yok. Liglerin akıbeti ise zaten belli değil. TFF’nin vereceği kararı beklemek zorundayız. Zonguldak Ereğli Spor A Takım Kaptanlığı görevine ise zaten Antrenörlük unvanına da sahip olan Emre Kartal getirilmiştir. Hakkımızda hayırlısı olsun’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48