Orman İdaresi ve Planlama Daire Başkanlığından

Orman İdaresi ve Planlama Daire Başkanlığından

Orman İdaresi ve Planlama Daire Başkanlığından

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü yatırım programı çerçevesinde 2019 yılı orman amenajman planlarının yapımı için arazi çalışmaları devam ediyor. Bu  planlar çerçevesinde, özel sektör ve devlet amenajman başmühendisleri tarafından yapılıyor. 
Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğündeki arazi çalışmalarını yerinde görülmesi, ortaya çıkabilecek sorunların tartışılması ve teknik konuların yeniden gözden geçirilmesi için Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme, Daire Başkan Yardımcısı Ali Özel, Şube Müdürü Tamer Ertürk, Bölge Müdür Yardımcısı Cevdet Çiçek, Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Şahin, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Handan Sertel, 2019 yılında amenajman planın yenilenecek 9 Orman İşletme Müdürlüğünde Amenajman Rehberlik Denetim Başmühendisleri, Orman Amenajman Başmühendisleri ve Mühendisleri, İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve Şeflerin katılımıyla arazide incelemelerde bulunuldu.
Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanı Murat Çevirme verimli geçen arazi programının sonunda amenajman planların yapılması çalışmaları esnasında tüm birimlerin gerekli hassasiyeti göstermesini istedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 3 yıl Önce

Findik uretimi icin Orman lar talan edilmeye baslandi nedense bunlar gorulmuyormu yoksa Orman statusunden mi cikarildi

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48