Protokol bu düğünde buluştu!

Çaycuma İlçesinin Nebioğlu Beldesi Belediye Başkanı Olan Ertan Aydoğan'ın Tek Oğlu Çağdan Aydoğan, Zeynep Demir(aydoğan) Dünya Evine Girdi.

Protokol bu düğünde buluştu!

Çaycuma ilçesinin Nebioğlu beldesi Belediye Başkanı olan Ertan Aydoğan’ın tek oğlu Çağdan Aydoğan, Zeynep Demir (Aydoğan) ile dünya evine girdi.

Çaydeğirmeni River Mill Park’da yapılan düğün törenine, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, Zonguldak İl Alay Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, CHP önceki dönem Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Çaycuma önceki Belediye Başkanı Mithat Gülşen, belde belediye başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcisi(STK), belediye ve il genel meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Havuz başında gerçekleşen dillere destan düğün takı merasiminin ardından pasta kesimi ile devam etti. Toplu fotoğraf çekiminin ardından düğün sona erdi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48