Şenol Yücel aday adaylığını açıkladı

Şenol Yücel aday adaylığını açıkladı

Şenol Yücel aday adaylığını açıkladı

Kilimli Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Şenol Yücel, AK Parti'den Kilimli Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Gazetecilerle bir araya gelen Yücel, Kilimli için müdahale etmek adına yola çıktığını söyledi.
Yücel: “Bildiğiniz üzere 12 Kasım 2018 tarihi itibari ile çevre ve şehircilik il müdürlüğündeki görevimden ayrılarak AK Parti Kilimli Belediye başkan aday adaylığına başvurumu yapmış bulunmaktayım.
Ak Parti adına Kilimli Belediye başkanlığı için aday adayı başvurusunun yüksek düzeyde olması partimiz acısından sevindiricidir. İnşallah bu adaylardan belediye başkan adayı seçilecek arkadaşımızın; bütün adayların birlikteliğini ve beraberliğini toparlayacak şekilde hareket ederek seçime gidilmesini sağlayacaktır.
 “Halka Hizmeti Hakka Hizmet” sayarak yola devam eden Partimizin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine bilgi, beceri, liyakat, dürüst, kirlenmemiş ve yıpranmamış kriterlere sahip olan adaylarla gidileceğini bizzat kendisi tarafından bildirmesi üzerine aday oldum. Doğduğum, büyüdüğüm, baca ağızlarında sigara sattığım, köprübaşında boyacılık yaptığım, pazarında su sattığım, sarı sahasında top oynadığım ve okullarında okuduğum Kilimlime borcumu ödemek için aday oldum.
Partimize Kilimli Belediyesini kazandırıp, Kilimli için Atılım, Değişim ve Reform dönemini başlatmak için aday oldum. Tüm bunların üstünde tabi ki Kilimli Halkına güvendiğim için aday oldum
Bölgemde bütün yaşayanları etkileyecek kararlarda; Hemşerilerin görüşlerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını alarak Katılımcı Belediyecilik sağlanacaktır.
Halkımıza Belediyeciliğin ana görevi olan hizmetler öncelikle sunulacaktır. Su, sokak ve caddelerde ulaşımdan, kanalizasyon, temizlik gibi altyapı eksikliklerine hızla çözüm getirilerek Hizmet Belediyeciliği sunulacaktır.
Halkımızın ruhi ihtiyaçlarına çözüm getirmek için de Kültür Sanat Merkezlerinden, Meslek edinme Kurslarına, Konser, Sinema, Tiyatro gösterilerine kadar pek çok alanda Kültürel Belediyecilik anlayışı gerçekleştirilecektir. Yoksullarımız, Engellilerimiz Kimsesizlerimiz, şehit ve gazi ailelerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız, yaşlılarımız ve kadınlarımızın sorunlarını ele alacak Sosyal Belediyecilik anlayışı gerçekleştirilecektir.
Belediyemiz Çevreye duyarlı olacaktır. Bu amaçla Doğal kaynaklarımızın, havanın, suyun yerleşim yerlerinin temizliği, arıtma tesisinin ve kanalizasyon şebekesinin bitirilmesi ve deniz temizliği yönünde projeler geliştirilerek Çevre Dostu Belediyeciliği örneği verilecektir. Belediyemizin vereceği şeffaf adaletli ve eşit bir şekilde mahallelerde gerçekleştirilecek ve bu hizmetler ilan panoları, web sayfasında yayınlanacak ve böylece Şeffaf Belediyecilik yapılacaktır. Halkımızın evinden ve işinden internet üzerinden belediye hizmetlerine ulaşacağı sistemler kurulup Akıllı Belediyecilik hizmeti verilecektir. Belediyemiz yöresini şehir estetiği açısından üst seviyeleri çıkarmayı amaçlayacaktır. Bu doğrultuda; Genel çapta halihazır haritaların güncellenmesi, imar planında revizyon, kıyı ve sahil planlaması, meydan, Park, yeşil alan ve sayfiye yerleri gibi düzenlemelerle Şehir Estetiği Yönünden Belediyecilik yapılacaktır.
Aday olmam durumumda yukarıda ana teması verilmiş belediyecilik anlayışına esas geliştirdiğimiz ve de daha da geliştireceğiz projelerimizle halkımızın karşısına çıkacağız.
Haydi o zaman hep birlikte “Biz Birlikte Kilimliyiz.” 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48