Süleyman Caner müracaatını yaptı

Süleyman Caner müracaatını yaptı

Süleyman Caner müracaatını yaptı

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 24 Haziranda yapılacak erken seçimlerde Zonguldak Milletvekilliği için AK Partiden aday adayı oldu.

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 24 Haziranda yapılacak erken seçimlerde Zonguldak Milletvekilliği için AK Partiden aday adayı oldu.
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 24 Haziran günü yapılacak erken seçimlerde Zonguldak Milletvekilliği için AK Partiden aday adayı oldu. Caner, beraberinde taraftarlarla AK Parti İl Binasına gelerek, adaylık başvurusunu İl Teşkilat Başkanlığına teslim etti.

Adaylık başvurusunun ardından bir açıklama yapan Caner, Bugün itibariyle 27. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için dosyamızı hazırlayarak İl Başkan Yardımcısına teslim ettik. Başvurumuzu gerçekleştirdik. Allah Zonguldaka ve Türkiyeye hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Amacımız Zonguldak ve Zonguldakspor ikisi ayrılmaz bir bütün. Bu kentin Zonguldakspor reklam yüzüdür, tanıtım yüzüdür. Onun için bir yere gittiğimiz zaman Zonguldaktan önce Zonguldaksporu soruyorlar. Bizim amacımız da yürüttüğümüz Zonguldakspor başkanlığında bugün geldiğimiz noktada 2. Ligdeyiz. Bir ekip çalışmasıyla hep beraber el ele vererek bugünlere geldik. Amacımız daha üst noktalara takımı çıkartabilmek. Bunun için de artık kentin imkanları, maddi imkanları bir noktada sıkışıyor. Zonguldakın sorunları da üst üste birikiyor. Kendini Zonguldaklı hisseden herkes bu kentin sahibidir. İnşallah Allah nasip ederse, bize imkan verilirse elimizden geldiği kadar nefesimiz nereye kadar yetiyorsa oraya kadar gideceğiz. Burada yaşayan insanlar sorunları biliyorlar, çözüm noktasını da biliyorlar. Ele ele vereceğiz, çözümleri yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Hayırlı uğurlu olsun diye konuştu.
Süleyman Canerin başkanlığını yaptığı Zonguldak Kömürspor, TFF 2. Ligde 37 puanla 11. sırada yer alıyor. Zonguldakspor, 1974-1988 sezonunda Galatasaray, Fenerbahçe gibi takımların bulunduğu Süper Ligde 14 yıl boyunca Efsane olarak nitelendirilmişti.

haber

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48